FIRMAST


Vontana Industrie GmbH & Co tööstus 1973. aastast on ilmselt suurim vesivoodite tootja maailmas,kelle toodang on 100% valmistatud Saksamaal ning kes toodab ise kõik komponendid. Vontana tööstus teeb koostööd erinevate ülikoolide ja teadlastega, otsides pidevalt uuenduslikke lahendusi, et nende tooted vastaksid tänapäeva vajadustele ning nõuetele ortopeedilisest ja keskkonna seisukohast.    Tänu asjaolule, et Vontana tööstus toodab kõik komponendid ise, võimaldab neil toota ka üksikute väikeste partiidena ning kohandatud disainilahendustega. Tohutut edu on saavutatud taastusravi valdkonna arendamisel, puudega inimestele ning enneaegselt sündinud lastele.                       

Käsitööna valmistatud toodangusse kuulub üle 300 erineva vesimadratsi. On võimalik valida kolme erineva hinna- ja kvaliteedisuhtega vesimadratsi kaubamärgi vahel: Blue Bird, Aqua Flair, Tasso, milledest Tasso vesimadratsid on valmistatud kõige kvaliteetsemast materjalist ning millele kehtib 10 aastane tehasegarantii (Aqua Flair 5 aastane tehasegarantii).                                                                                            Valikus on erinevad voodite süsteemid: SoftSide, HardSide, Masterpiece, Baby, Niveau, Maxi, Sound Relax, Pränatal, Sauna, Doggy jt. 

  Miks just Tasso?

Saksa arendus aastast 1973.

Käsitööna valmistatud ja toodetud Saksamaal.

Kogu toodangus kasutatakse saasteainete vaba materjale, ftalaadivaba vinüüli Tassomoll.

Materjalid on taaskasutatavad.

Tehasepoolne garantii 10 aastat.

Eluaegne varuosade kättesaadavuse garantii.

Parim magamismugavus.

Keraamiline kiirgusvaba küttesüsteem TasKA3.

Pealiskatete erinevad variandid, tagavad soodsa mikrokliima.

Formaldehüüdivabad alusraamid (E0).

Hooldusvahendid on bioloogiliselt lagunevad.

Toodete eelised ning parim uni, on saavutatud tänu baasteadusuuringutele.SoftSide on Saksamaal enimmüüdud vesimadrats.

SoftSide süsteem (vesimadratsit ümbritsevad pehmed servad), on võimalik paigaldada igasse voodiraami või erinevatele poodiumitele. Vesimadratsi kõrguseks on 21cm. Tasso vesivoodite süsteeme on võimalik valida erinevate rahustusastmetega ning kahe erineva madratsi tüübi Uno või Dual (voodi koosneb ühest või kahest madratsist) vahel.

1. vesimadrats 2. turvakile 3. pehmed servad 4. rahustuskihid 5. voodikate 6. aluskate 7. põhjaplaat               8. voodiraam 9. voodilina


HardSide (vesimadratsit ümbritsevad tugevad servad) on klassikaline vesivoodi, mis vajab tugevat raamistikku. Paigaldamiseks sobivad tugeva raamiga voodid. Vesimadratsi kõrguseks on 23cm ning omab suuremat veepinda kui SoftSide madrats. Voodisse tulek ja - tõusmine nõuab veidi harjutamist, kuid sellega harjub                                                                                                                     kiiresti.

1. vesimadrats 2. turvakile 3. rahustuskihid 4. voodikate 5. aluskate 6. põhjaplaat 7. voodiraam  8. voodilina  Masterpice vesivoodis on ühendatud SoftSide ja HardSide vesivoodi parimad omadused. Voodiraami ümbritsevad pehmed servad. Sellega on saavutatud HardSide suur veepind ja SoftSide pehmete servade mugavus.


Alumiinium-keraamiline küttesüsteem

Voodi soojendamine on vajalik, et säilitada inimese naha temperatuur 27ºC , mis on vajalik kvaliteetseks uneks.Soe voodi võimaldab alandada toa temperatuuri, mis loob uneks parema õhkkonna ja vähendab küttekulusid.

TasKA3 on uue põlvkonna energiasäästlik patenteeritud küttesüsteem, mis koosneb alumiinium-keraamilistest kütteelemetidest ja digitaalsest mitmefunktsioonilisest temperatuuriregulaatorist.

Tänu alumiinium-keraamilistele elementidele ja varjestatud juhtmetele on elektromagnetiline kiirgus väga väike. Küttesüsteem on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest.

Küttekehale kehtib 5-aastane garantii.


Vesivoodi tekstiilkatted:

Oluliseks osaks vesivooditel on katted. Tasso pakub vesivoodi funktsionaalsust toetavat erinevast materjalist katteid:


    Teddy Flor , 100% sünteetiline – stretch kangas, väga tugev, kannatab pesu kuni 95ºC juures, allergiavaba, kohev, hingav, hea õhuvahetusega.
    Tasso-Tencel, Eucalyptus kiude sisaldav kangas on rohkem imav kui puuvill, õrn kui siid, jahedam kui linane kangas. Pestav kuni 60° juures. On alternatiiviks puuvillasele kangale, saadaval aga sama hinnaga. Väga vastupidav ja rebenemiskindel.     Lambavillast kate, naturaalsest lambavillast, väga hea hingavusega isepuhastuv. Pestav kuni 40 ° juures (õrnpesu). Väga meeldiv looduslik toode. 
    Kõik katted on väga lihtsalt eemaldatavad, tänu tõmbelukuga kinnitusele.
    Katted laiusega  alates180cm, saab jagada kesklukuga kaheks osaks, mis lihsustab katte hooldamist. 
HOOLDUSVAHENDID

Vesivoodi pikaealisuse tagab vesimadrasi korrapärane hooldus, selleks on Tasso töötanud välja spetsiaalsed hooldusvahendid:

Tasso-Ultra-X

Tasso ULTRAX vesimadratsi konditsioneer on unikaalne polümeerpreparaat, mis kaitsb vinüüli ja lahustub vees ühtlaselt ning kiiresti. See puhastab vett, neutraliseerides kõik kahjulikud mineraalid, kõrvaldab ebameeldivad lõhnad, eemaldab õhu, muudab kareda vee pehmeks, takistab katlakivi teket, puhastab vinüüli seestpoolt, hoiab vinüüli püsivalt pehme ja elastse.

Vinyl Cleaner

Tasso Vinyl Cleaner on väljatöötatud vesimadratsi välispinna puhastamiseks ja kaitseks tolmust, rasvast, mustusest jne. See on ideaalne pH-neutraalne mitmeotstarbeline hooldusvahend vinüüli ja plastikust pindade nagu kunstnahk, duššikardinad, auto -ja paadi sisustuse, jms hoolduseks.

ROHKEM INFORMATSIOONI LEIATE KODULEHELT: www.tasso.com